Séria Kúpila som si nový život

6 položiek celkom

Cena

824
1824
3D novyzivot1
–19 %
€12 / ks

Dve ženy, dva príbehy jednej životnej cesty...  Ak by ste mali možnosť vymeniť svoj život za iný, urobili by ste to? Ak by ste si vedeli kúpiť život bez starých väzieb a...

569
Kniha Kúpila som si nový život 1.diel + šálka Nový život
–20 %
€20 / ks

Set obsahuje knihu Kúpila som si nový život 1.diel a motivačnú šálku Nový život.  

572
3D novyzivot2
–19 %
€12 / ks

V živote to tak chodí, je to riadny kúzelník, ukáže vám ilúziu, ktorej uveríte, a zrazu je tá ilúzia mávnutím čarovného prútika preč. Otočí vám svet hore nohami, zlomí vo vás...

571
Kniha Kúpila som si nový život  2.diel + šálka Nový život
–20 %
€20 / ks

Set obsahuje knihu Kúpila som si nový život 2.diel a motivačnú šálku Nový život.  

573
novy zivot (1)
–20 %
€8 / ks

Šálka Nový život bola vytvorená ku knihe Kúpila som si nový život. Vychutnajte si kávu alebo čaj a pripomeňte si, čo je pre vás dôležité.   

574
kupila som si 2MB
–20 %
€24 / ks

Séria Kúpila som si nový život obsahuje 1. a 2.diel.  Príbeh ženy – matky, čiastočne inšpirovaný skutočnosťou. Príbeh o skúškach, sklamaní, o hľadaní nádeje a znovuobjavení...

570

Dve ženy, dva príbehy jednej životnej cesty...

Ak by ste mali možnosť vymeniť svoj život za iný, vymenili by ste ho? Ak by ste si vedeli kúpiť život bez starých väzieb a spomienok, kúpili by ste si ho? Nový život sa dá „kúpiť“ len jedinou cestou, cez skúšky, ktoré musíme zvládnuť a cez bolesť, ktorou musíme zaplatiť. Iná cesta k nemu nevedie, pretože všetko má svoju cenu, ktorú buď sme ochotní zaplatiť alebo radšej ostaneme prestupovať na mieste. To je dôvod, prečo niektorí z nás si preplávajú životom bez toho, aby ich postrehla na mori búrka. A niektorí z nás si prejdú rozbúreným morom, na ktorom sa naučia zápasiť o každý jeden deň vo svojom živote.  

Daniela a Mirela, na prvý pohľad dva rôzne príbehy, pritom však kráčajú jednou životnou cestou. Aké to je, keď po rokoch zistíte, že ste stále tým malým dievčatkom v postieľke, ktoré sa cítilo osamelé a nedôležité ? Kam vás môže doviesť túžba mať rodinu? A kto prvý zo vzťahu odíde, keď vychovávate choré dieťa? Kde sú hranice chlapa, ktorý je ochotný pod zámienkou lásky ublížiť žene kvôli peniazom?

Žena je silná bytosť, avšak koľko je ochotná a schopná uniesť? Kde sú jej hranice, ktoré, keď sú prekročené je ochotná urobiť nepochopiteľné rozhodnutie, ktoré by od nej nikto nečakal?

Príbeh ženy – matky, čiastočne inšpirovaný skutočnosťou. Príbeh o skúškach, sklamaní, o hľadaní nádeje a znovuobjavenie dôvery v samu seba i v lásku skutočného muža.