Kniha Kúpila som si nový život 1.diel + šálka Nový život

–20 %
Kniha Kúpila som si nový život 1.diel + šálka Nový život
€25 –20 % €20
Skladom

Set obsahuje knihu Kúpila som si nový život 1.diel a motivačnú šálku Nový život.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dve ženy, dva príbehy jednej životnej cesty... 

Ak by ste mali možnosť vymeniť svoj život za iný, urobili by ste to? Ak by ste si vedeli kúpiť život bez starých väzieb a spomienok, spravili by ste to?

Nový život sa dá „kúpiť“ len jedinou cestou, a to cez skúšky, ktoré musíme zvládnuť, a cez bolesť, ktorou musíme zaplatiť. Iná cesta k nemu zrejme nevedie alebo áno? Všetko má svoju cenu, ktorú sme buď ochotní zaplatiť, alebo radšej ostaneme prestupovať na mieste. To je dôvod, prečo si niektorí z nás preplávajú životom bez toho, aby ich postrehla na mori búrka. A iní si zas prejdú rozbúreným morom, na ktorom sa naučia zápasiť o každý jeden deň vo svojom živote.  

Daniela a Mirela, na prvý pohľad dva rôzne príbehy, pritom však kráčajú jednou životnou cestou.

Aké to je, keď po rokoch zistíte, že ste stále tým malým dievčatkom v postieľke, ktoré sa cítilo osamelé a nedôležité ? Kam vás môže doviesť túžba mať rodinu? A kto to vo vzťahu vzdá ako prvý, keď vychovávate choré dieťa? Aký charakter má chlap, ktorý je ochotný pod zámienkou lásky ublížiť žene pre peniaze?

Žena je silná bytosť, avšak koľko je ochotná a schopná uniesť? Kde sú jej hranice, ktoré keď sú prekročené, dokáže urobiť nepochopiteľné rozhodnutie, ktoré by od nej nikto nečakal?

Príbeh ženy – matky, čiastočne inšpirovaný skutočnosťou. Príbeh o skúškach, sklamaní, o hľadaní nádeje a znovuobjavení dôvery v samu seba, v lásku skutočného muža a v život, ktorý jej bol daný.      

Motivačná šálka Nový život

Objem: 300ml
Potlač: Plnofarebná sublimačná technológia – vysokokvalitná trvácna potlač. Vďaka tomu je hrnček trvácne odolný voči vonkajším vplyvom. Grafika na ňom zostáva v plnej kvalite.

Odporúčané umývať  ručne, ale vďaka kvalite našich hrnčekov je možné umývať ich aj v umývačke riadu.