Kúpila som si nový život 2.diel

–19 %
3D novyzivot2
€14,99 –19 % €12
Skladom

V živote to tak chodí, je to riadny kúzelník, ukáže vám ilúziu, ktorej uveríte, a zrazu je tá ilúzia mávnutím čarovného prútika preč. Otočí vám svet hore nohami, zlomí vo vás každú jednu bunku, zoberie vám dych a zasadí vám ranu, ktorou vás knokautuje. A zvlášť vtedy, keď vám zoberie osobu, ktorej prítomnosť vo vašom svete bola jeho neoddeliteľnou súčasťou. Nemali by sme brať ako samozrejmosť to, že niekto v našom živote je, ani to, že tu vôbec sme my. Život je totiž až desivo krehký, stačí pár sekúnd a rozbije sa na tisíce črepín a vy sa ocitnete na druhom brehu. Čo platí teraz, v sekunde sa zmení a život, ktorý práve žijete, zrazu nie je. Nie sme samozrejmosťou tohto sveta, nedefinujú nás bohatstvo, krása ani inteligencia, ale krehkosť nášho bytia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dve ženy, dva príbehy jednej životnej cesty... 

Ak by ste mali možnosť vymeniť svoj život za iný, urobili by ste to? Ak by ste si vedeli kúpiť život bez starých väzieb a spomienok, spravili by ste to?

Nový život sa dá „kúpiť“ len jedinou cestou, a to cez skúšky, ktoré musíme zvládnuť, a cez bolesť, ktorou musíme zaplatiť. Iná cesta k nemu zrejme nevedie alebo áno? Všetko má svoju cenu, ktorú sme buď ochotní zaplatiť, alebo radšej ostaneme prestupovať na mieste. To je dôvod, prečo si niektorí z nás preplávajú životom bez toho, aby ich postrehla na mori búrka. A iní si zas prejdú rozbúreným morom, na ktorom sa naučia zápasiť o každý jeden deň vo svojom živote.  

Daniela a Mirela, na prvý pohľad dva rôzne príbehy, pritom však kráčajú jednou životnou cestou.

Aké to je, keď po rokoch zistíte, že ste stále tým malým dievčatkom v postieľke, ktoré sa cítilo osamelé a nedôležité ? Kam vás môže doviesť túžba mať rodinu? A kto to vo vzťahu vzdá ako prvý, keď vychovávate choré dieťa? Aký charakter má chlap, ktorý je ochotný pod zámienkou lásky ublížiť žene pre peniaze?

Žena je silná bytosť, avšak koľko je ochotná a schopná uniesť? Kde sú jej hranice, ktoré keď sú prekročené, dokáže urobiť nepochopiteľné rozhodnutie, ktoré by od nej nikto nečakal?

Príbeh ženy – matky, čiastočne inšpirovaný skutočnosťou. Príbeh o skúškach, sklamaní, o hľadaní nádeje a znovuobjavení dôvery v samu seba, v lásku skutočného muža a v život, ktorý jej bol daný.