Kúpila som si nový život 1.diel

–19 %
3D novyzivot1
€14,99 –19 % €12
Skladom

Dve ženy, dva príbehy jednej životnej cesty... 

Ak by ste mali možnosť vymeniť svoj život za iný, urobili by ste to? Ak by ste si vedeli kúpiť život bez starých väzieb a spomienok, spravili by ste to?

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový život sa dá „kúpiť“ len jedinou cestou, a to cez skúšky, ktoré musíme zvládnuť, a cez bolesť, ktorou musíme zaplatiť. Iná cesta k nemu zrejme nevedie alebo áno? Všetko má svoju cenu, ktorú sme buď ochotní zaplatiť, alebo radšej ostaneme prestupovať na mieste. To je dôvod, prečo si niektorí z nás preplávajú životom bez toho, aby ich postrehla na mori búrka. A iní si zas prejdú rozbúreným morom, na ktorom sa naučia zápasiť o každý jeden deň vo svojom živote.  

Daniela a Mirela, na prvý pohľad dva rôzne príbehy, pritom však kráčajú jednou životnou cestou.

Aké to je, keď po rokoch zistíte, že ste stále tým malým dievčatkom v postieľke, ktoré sa cítilo osamelé a nedôležité ? Kam vás môže doviesť túžba mať rodinu? A kto to vo vzťahu vzdá ako prvý, keď vychovávate choré dieťa? Aký charakter má chlap, ktorý je ochotný pod zámienkou lásky ublížiť žene pre peniaze?

Žena je silná bytosť, avšak koľko je ochotná a schopná uniesť? Kde sú jej hranice, ktoré keď sú prekročené, dokáže urobiť nepochopiteľné rozhodnutie, ktoré by od nej nikto nečakal?

Príbeh ženy – matky, čiastočne inšpirovaný skutočnosťou. Príbeh o skúškach, sklamaní, o hľadaní nádeje a znovuobjavení dôvery v samu seba, v lásku skutočného muža a v život, ktorý jej bol daný.