Kniha Sila ženy + Zadosťučinenie

Novinka
–19 %
zadostucinenie silazeny
€29,98 –19 % €24
Skladom

Balíček obsahuje knihu Sila ženy a 4. diel série Precitnutie.

Zadosťučinenie: záverečný diel série Precitnutie prináša pre hlavnú hrdinku zadosťučinenie. Nenadarmo sa hovorí: “čo zaseješ, to budeš žať”. Preto si dobre premysli svoje kroky, lebo vesmír si všetko pamätá. Dobré i zlé a všetko sa k tebe vráti ako bumerang. Niečo dostaneš ako skúšku, niečo ako odmenu a niečo bude predstavovať úrodu tvojich
vlastných činov. To, v akej podobe bude tvoja úroda je len a len na tebe. Zbytočne sa budeš hádzať o zem, že to je nespravodlivé, pretože vesmír je ku každému spravodlivý.

Sila ženy: Žena je ako baletka. Aj napriek tomu, že je balet tvrdý a krutý, každé predstavenie dotiahne do konca, nech vo vnútri prežíva akúkoľvek bolesť. Nakoniec si uvedomí, že po tomto už zvládne všetko. Je to veľká škola odpustenia, prijatia a vnútornej sily. Štyri príbehy skutočných žien, ktoré v živote museli prekonať veľké prekážky. Aj napriek sklamaniam v láske a bolesti našli dostatok síl, ako sa s tým vyrovnať a byť šťastné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kniha Precitnutie je doručovaná do 2 dni od prijatia platby. Knihu Sila ženy si zakupujete v predpredaji, doručovaná bude v období od 20.10.2022 do 15.11.2022.