Séria Precitnutie: Precitnutie, Cesta poznania, Hlas ticha, Zadosťučinenie

Novinka
–19 %
seria precitnutie banner long
€59,99 –19 % €48
Skladom

Séria obsahuje 4. diely: Precitnutie, Cesta poznania, Hlas ticha a Zadosťučinenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

1. diel série - Precitnutie

Veľakrát sa všetko, čo nám ublížilo, snažíme uzamknúť do seba, ako keď zavrieme fľaštičku voňavky a nedovolíme vôni, aby z nej vyprchala v domnienke, že to prestane bolieť. A len raz za čas si k nej privoniame, aby sme nezabudli na jej vôňu. Človek dokáže do srdca vtesnať toľko trpkosti, také sklamania a žiale, pri ktorých doslova stráca svoje pravidelné rytmy. Stiahne sa do ulity, do svojho pomyselného bezpečia, lebo vďaka pudu sebazáchovy má dojem, že je to tak preňho najbezpečnejšie. Neuvedomuje si, že tá bolesť rastie každým dňom, sprevádza ju praskanie ulity a bolesť ho aj tak neminie. Napriek strachu nakoniec v bolesti nachádza vzácne precitnutie.

2. diel série - Cesta poznania

Raz mi niekto povedal, že ak ti život dáva len samé citróny, pridaj si cukor, vylož si nohy a vychutnaj si dobrú citronádu. Návod ako aj to, čo najprv vyzerá zlé, využiť vo svoj prospech a dokonca mať z toho pôžitok. Síce dobrá rada, avšak život nie je len čiernobiely a pokiaľ si nevysporiadate vzťahy s ľuďmi vo vašom živote, budú sa vám tie isté sklamania a bolesti vracať ako bumerang, dokonca sa môžu vystupňovať.
To pochopila aj Simona, hlavná hrdinka 1. dielu knihy Precitnutie. Ak si myslela, že rozvodom sa všetky jej problémy vyriešia, bola na omyle. Bude Samuel na náročnej ceste za šťastím skutočne stať pri nej? Ako sa vysporiada s ľuďmi, ktorí nepoznajú žiadne hranice a kam im dovolí až zájsť, aby jej ubližovali?
Pokračovanie príbehu podľa skutočnosti jednej z vás prekvapí zvratmi, ktoré vymyslí len život sám s ponaučením a radou do života, ktorá je pritom tak jednoduchá. Ak ti život ponúkne citróny, vy..b ich do koša a nalej si panáka! Veď prečo by sme si mali vychutnávať niečo, čo nám nechutí. Život je príliš krátky na to, aby sme mrhali našim časom.

3. diel série - Hlas ticha

3. diel série Precitnutie dáva Simonke priestor, aby sa všetko staré vyliečilo a zacelilo. S tým prichádza do jej života pokoj a ticho, ktoré lieči. Potrebujeme nájsť vinníka, poznať príčinu, prečo sa niečo v našom živote stalo, aby sa naša duša vyliečila? Príbeh podľa skutočných udalostí jednej z vás, pretože život sám píše najlepšie knihy. Rešpektujte ticho iných, nikdy neviete, čo sa práve deje v ich duši.