Si to ty 4. diel série

Novinka
–19 %
si to ty titulka
€14,99 –19 % €12
Skladom
Život je príliš krátky na to, aby sme ním len bezcieľne blúdili. Aby sme sa potulovali z miesta na miesto a neustále niečo hľadali. Kto však nepozná smer, bude navždy stratený.
SI TO TY, kto môže niečo zmeniť... 
SI TO TY, kto rozhoduje o tom, aký tvoj život bude... 
 
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pretože jedinou osobou, ktorá môže vo svojom živote niečo zmeniť, SI TY.  Si to práve ty, kto si musí uvedomiť, že takto to už ďalej nejde, a hocičo iné - skutočne hocičo, čo na teba teraz čaká, už nemôže byť horšie ako to, čo si prežívala predtým.
 
Voľné pokračovanie série (Ne)verná sa od predošlých troch častí nemálo odlišuje. Autorka v tejto knihe rozoberá nielen udalosti, ktoré skrížili Dušaninu cestu životom, ale takisto sa čitateľom prihovára s doposiaľ najväčšou úprimnosťou, akú v jej knihách nájdeme. Spomína na mnohé zážitky z vlastnej minulosti, poukazuje na to, ako sa sama vyrovnala so svojimi osobnými tragédiami a do konceptu zapája aj svoje čitateľky a ich príbehy. 
Vďaka tomu má čitateľ pocit, že sa "rozpráva" so svojím priateľom. Že nečíta len banálny príbeh s jednou zápletkou. SI TO TY dodá každému silu kráčať ďalej, nech sa v jeho živote deje čokoľvek. A čo je najpodstatnejšie - ukáže mu, že sa netreba báť zmien. Ani tých radikálnych a naoko priam drastických. 
 
 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Séria (Ne)verná
Rozmer: 19,4x13,4 cm (vxš)
Väzba: mäkká
Počet strán: 150
Jazyk: slovenský
Vydavateľstvo: JJK trade,s.r.o.
ISBN: 978-80-99909-00-8
Váha: 0,189 g
Dodacia lehota: tovar zvyčajne expedujeme do 24 hodín