Kúsok každej z nás

Novinka
–22 %
Kúsok každej z nás
€9 –22 % €7
Skladom

Otvorene a od srdca, s láskou... o nás ženách. Malá, chutná kniha, plná krásnych myšlienok, myšlienok na zamyslenie, na precitnutie a uvedomenie si. Kniha, ktorá pohladí vašu dušu ženy. O chvíľach, ktoré nás formujú, o situáciach, kedy si myslíme, že sme na dne svojich síl. 

Veľmi si sa zmenila.“

Áno, zmenila som sa. Posledné štyri roky boli pre mňa plné zmien, neočakávaných udalosti, prekvapivých zistení, emočných precitnutí, ale hlavne dôležitých poznaní. Bola to cesta plná bahna samej k sebe. Pochopiť a mať rada klamárku, sudkyňu, malé dievčatko i silnú ženu. To má naučili posledné štyri roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

" Silná žena sa nebojí pozrieť pravde do oči. Silná žena sa pýta, hľadá pravdu, nevzdáva sa. Neklopí zrak pred strachom, nebojí sa bolesti, lebo vie, že ju učí rásť. Začína tam, kde iní skončili, vie si priznať svoje slabosti a urobí z nich svoje prednosti. Silná žena vie odpúšťať iným a aj sebe. Vie prijať a zmieriť sa s tým, čo nie je určené pre ňu a hlavne verí v seba. Verí, že dokáže zvládnuť, každé bremeno, skúšku, ktoré sú jej dané. "

Kúsok každej z nás 

Dodatočné parametre

Kategória: Séria (Ne)verná
Rozmer: 15,5x11,5
Počet strán: 104