Balíček Si to ty + Kúsok každej z nás

Akcia
–23 %
obrazok balicek stt a kkz
€24,99 –23 % €19
Skladom

Balíček obsahuje posledné dva diely zo série (Ne)verná - 4. diel Si to ty a 5. diel Kúsok každej z nás.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Si to ty - 4.diel série (Ne)verná

Voľné pokračovanie série (Ne)verná sa od predošlých troch častí nemálo odlišuje. Autorka v tejto knihe rozoberá nielen udalosti, ktoré skrížili Dušaninu cestu životom, ale takisto sa čitateľom prihovára s doposiaľ najväčšou úprimnosťou, akú v jej knihách nájdeme. Spomína na mnohé zážitky z vlastnej minulosti, poukazuje na to, ako sa sama vyrovnala so svojimi osobnými tragédiami a do konceptu zapája aj svoje čitateľky a ich príbehy. 
Vďaka tomu má čitateľ pocit, že sa "rozpráva" so svojím priateľom. Že nečíta len banálny príbeh s jednou zápletkou. SI TO TY dodá každému silu kráčať ďalej, nech sa v jeho živote deje čokoľvek. A čo je najpodstatnejšie - ukáže mu, že sa netreba báť zmien. Ani tých radikálnych a naoko priam drastických. 
 
Kúsok každej z nás
 

Otvorene a od srdca, s láskou... o nás ženách. Malá, chutná kniha, plná krásnych myšlienok, myšlienok na zamyslenie, na precitnutie a uvedomenie si. Kniha, ktorá pohladí vašu dušu ženy. O chvíľach, ktoré nás formujú, o situáciach, kedy si myslíme, že sme na dne svojich síl. 

Veľmi si sa zmenila.“

Áno, zmenila som sa. Posledné štyri roky boli pre mňa plné zmien, neočakávaných udalosti, prekvapivých zistení, emočných precitnutí, ale hlavne dôležitých poznaní. Bola to cesta plná bahna samej k sebe. Pochopiť a mať rada klamárku, sudkyňu, malé dievčatko i silnú ženu. To má naučili posledné štyri roky.