(Slobodná) 2. diel série

–19 %
kniha slobodna
€14,99 –19 % €12
Skladom

Život Dušany začína naberať rýchly spád a v priebehu niekoľkých týždňov rázne vyrieši problémy, ktoré dlhé roky tlačila pred sebou. Nie kvôli pohodlnosti, ale kvôli strachu zo zmeny, novej životnej etapy a pocitu, že žije predovšetkým pre iných.

Detailné informácie

Podrobný popis

Budeš vedieť, že niečo nadobro skončilo, keď sa toho vzdáš a pocítiš slobodu namiesto straty. 

Život Dušany začína naberať rýchly spád a v priebehu niekoľkých týždňov rázne vyrieši problémy, ktoré dlhé roky tlačila pred sebou. Nie kvôli pohodlnosti, ale kvôli strachu zo zmeny, novej životnej etapy a pocitu, že žije predovšetkým pre iných. Keď však odíde z nefunkčného vzťahu, nájde si vlastné bývanie a rozhodne sa začať nový život, zisťuje, že sa predtým bála zbytočne. Stratiť niekoľko vecí, ktoré boli roky súčasťou jej života, znamená… stať sa slobodnou.

Pochopenie faktu, že kým je verná sama sebe, má predovšetkým samú seba a dokáže so sebou žiť,  zvládne vždy všetko, nech akokoľvek ťažké to je.  Avšak stále nad ňou visí niečo, s čím sa ešte nevyrovnala, na čo nedokázala zabudnúť, čoho sa nedokázala vzdať. Snaží sa preraziť hlavou povestný múr a možno nevidí všetky dôsledky. Keď sa zdá, že prišlo úplné oslobodenie, vráti sa on… Daniel – dar i trest zároveň. Človek, ktorý jej pripomenie, že pred svojimi citmi neujde, nech sa ich snaží akokoľvek pochovať. Nezmiznú z našej duše samy, musíme pátrať po ich príčine. Inak riskujeme viac, ako si spočiatku myslíme…

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Séria (Ne)verná
Rozmer: 19,4x13,4 cm (vxš)
Väzba: tvrdá
Počet strán: 152
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2017
Vydavateľstvo: JJK trade,s.r.o.
ISBN: 978-80-972715-7-2
Váha: 200 g
Dodacia lehota: tovar zvyčajne expedujeme do 24 hodín