2.diel série Precitnutie: Cesta poznania

–21 %
cestapoznania
€14 –21 % €11
Objednané

Raz mi niekto povedal, že ak ti život dáva len samé citróny, pridaj si cukor, vylož si nohy a vychutnaj si dobrú citronádu. Návod ako aj to, čo najprv vyzerá zlé, využiť vo svoj prospech a dokonca mať z toho pôžitok. Síce dobrá rada, avšak život nie je len čiernobiely a pokiaľ si nevysporiadate vzťahy s ľuďmi vo vašom živote, budú sa vám tie isté sklamania a bolesti vracať ako bumerang, dokonca sa môžu vystupňovať.
To pochopila aj Simona, hlavná hrdinka 1. dielu knihy Precitnutie. Ak si myslela, že rozvodom sa všetky jej problémy vyriešia, bola na omyle. Bude Samuel na náročnej ceste za šťastím skutočne stať pri nej? Ako sa vysporiada s ľuďmi, ktorí nepoznajú žiadne hranice a kam im dovolí až zájsť, aby jej ubližovali?
Pokračovanie príbehu podľa skutočnosti jednej z vás prekvapí zvratmi, ktoré vymyslí len život sám s ponaučením a radou do života, ktorá je pritom tak jednoduchá. Ak ti život ponúkne citróny, vy..b ich do koša a nalej si panáka! Veď prečo by sme si mali vychutnávať niečo, čo nám nechutí. Život je príliš krátky na to, aby sme mrhali našim časom.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: