Kniha Kúpila som si nový život 1. časť

–21 %
novyzivot1
€13,99 –21 % €11
Skladom

Dve ženy, dva príbehy jednej životnej cesty...

Ak by ste mali možnosť vymeniť svoj život za iný, vymenili by ste ho? Ak by ste si vedeli kúpiť život bez starých väzieb a spomienok, kúpili by ste si ho? Nový život sa dá „kúpiť“ len jedinou cestou, cez skúšky, ktoré musíme zvládnuť a cez bolesť, ktorou musíme zaplatiť. Iná cesta k nemu nevedie, pretože všetko má svoju cenu, ktorú buď sme ochotní zaplatiť alebo radšej ostaneme prestupovať na mieste. To je dôvod, prečo niektorí z nás si preplávajú životom bez toho, aby ich postrehla na mori búrka. A niektorí z nás si prejdú rozbúreným morom, na ktorom sa naučia zápasiť o každý jeden deň vo svojom živote.  

Daniela a Mirela, na prvý pohľad dva rôzne príbehy, pritom však kráčajú jednou životnou cestou. Aké to je, keď po rokoch zistíte, že ste stále tým malým dievčatkom v postieľke, ktoré sa cítilo osamelé a nedôležité ? Kam vás môže doviesť túžba mať rodinu? A kto prvý zo vzťahu odíde, keď vychovávate choré dieťa? Kde sú hranice chlapa, ktorý je ochotný pod zámienkou lásky ublížiť žene kvôli peniazom?

Žena je silná bytosť, avšak koľko je ochotná a schopná uniesť? Kde sú jej hranice, ktoré, keď sú prekročené je ochotná urobiť nepochopiteľné rozhodnutie, ktoré by od nej nikto nečakal?

Príbeh ženy – matky, čiastočne inšpirovaný skutočnosťou. Príbeh o skúškach, sklamaní, o hľadaní nádeje a znovuobjavenie dôvery v samu seba i v lásku skutočného muža.  

Úryvky z novej knihy nájdete tu:

https://www.nevernabooks.sk/blog-jarmily-slovakovej/stare-krivdy/

https://www.nevernabooks.sk/blog-jarmily-slovakovej/mirela--kupila-som-si-novy-zivot/

Detailné informácie

Podrobný popis

Dodatočné parametre

Kategória: Novinka
Rozmer: 19,4x13,4 cm (vxš)
Väzba: mäkká
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2020 (1.vydanie)
Vydavateľstvo: JJK trade,s.r.o.
ISBN: 978-80-99909-03-9
Váha: 200 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: