S pokojom v duši 3. diel série

€12,99 –23 %
obalka s pokojom v duši
€12,99 –23 % €10
Skladom

Silný príbeh jednej ženy v sebe ukrýva množstvo krásnych myšlienok a poznaní, ktoré ak by prišli do jej života skôr, nemuselo by sa stať... Hoci, niekedy je dobré, ak sa nám v živote dejú aj zlé veci. Dušana je toho dôkazom. Vďaka nim totiž prídeme na to, kým skutočne sme a čo k životu nutne (ne)potrebujeme.Detailné informácie

Podrobný popis

Pobláznená myseľ nie je pripravená na lásku. Všetky tie prebdené noci, nechuť jesť, trasúce sa kolená a blažený výraz na tvári sú len predzvesťou veľkého sklamania. Čo rýchlo začína, rýchlo sa aj končí. Zmizne to z našich životov preč tak, ako to aj prišlo. Pravá láska je sprevádzaná rozvahou, miernou neistotou a pokojom. Ten je najdôležitejším ukazovateľom. Čo už na začiatku nie je pokojné, skončí sa búrkou. Na pravej láske treba pracovať, nepríde sama, nezačne rásť bez toho, aby sme ju polievali. Je to dlhý a náročný proces, ktorý sa nikdy nekončí. Tak ako láska samotná. Ani tá nemá koniec.

Dodatočné parametre

Kategória: Edícia (Ne)verná
Rozmer: 19,4x13,4 cm (vxš)
Väzba: mäkká
Počet strán: 150
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2018
Vydavateľstvo: JJK trade,s.r.o.
ISBN: 978-80-972715-2-7
Váha: 200 g
Dodacia lehota: tovar zvyčajne expedujeme do 24 hodín

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
S Avatar autora Kniha, ktorej myšlienky mi dlhodobo lomcujú hlavou 28.2.2019 11:37
Dnes som si kúpila a do troch hodín aj prečítala knihu S pokojom v duši ... so slzami v očiach, myšlienkami, ktoré dlhodobo lomcujú aj mojou hlavou, bolesťou v srdci ... je neskutočné, čoho sme my, ženy, schopné na sebe a sebe dopustiť... :(... občas sa sama seba pýtam, kedy konečne muži budú "vyhľadávať" zrelé, zodpovedné, múdre a zároveň krásne ženy, silné a nehanbiace sa za svoje emócie,keď sú zranené... Ďakujem, za skvelú knihu, mnohé si prechádzame boľavými skúsenosťami ... myslím si, že ste vo svojích knihách, nám čitateľkám, dodali silu, návod ako zvládnuť čokoľvek. Ďakujem.