Balíček Kúsok každej z nás + tričko Nič sa nedeje

€20,99
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Otvorene a od srdca, s láskou... o nás ženách. Malá, chutná kniha, plná krásnych myšlienok, myšlienok na zamyslenie, na precitnutie a uvedomenie si. Kniha, ktorá pohladí vašu dušu ženy. O chvíľach, ktoré nás formujú, o situáciach, kedy si myslíme, že sme na dne svojich síl. O synovi, s ktorým autorka dennodenne prekonáva prekážky jeho ochorenia a ktorý ju naučil vidieť svet inak.

Veľmi si sa zmenila.“

Áno, zmenila som sa. Posledné štyri roky boli pre mňa plné zmien, neočakávaných udalosti, prekvapivých zistení, emočných precitnutí, ale hlavne dôležitých poznaní. Bola to cesta plná bahna samej k sebe. Pochopiť a mať rada klamárku, sudkyňu, malé dievčatko i silnú ženu. To má naučili posledné štyri roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balíček obsahuje novinku Kúsok každej z nás a tričko Nič sa nedeje, len život

Tričko NIČ SA NEDJE len život s potlačou zlatých anjelských krídiel. Detaily trička si pozriete kliknutím na obrázok. Veľkosť si zvolíte kliknutím na tlačítko Variant. 

Podrobný popis trička: Single Jersey, 100% bavlna. Zľahka vypasovaný strih s bočnými švami. Úzky len priekrčníka z rebrového úpletu. Spevnené ramenné švy. Silikonová úprava. Dodacia lehota: od 14 - 20 dní 

Kúsok každej z nás - dodatočné parametre

Kategória: Edícia (Ne)verná
Rozmer: 15,5x11,5
Počet strán: 104