(Ne)verná 1.diel série

€13,99 –21 %
46 kniha jarmila slovakova neverna 01
€13,99 –21 % €11
Skladom

Príbeh ženy, ktorá stratila samu seba v každodennom živote. Príbeh o bolesti v duši, o mužoch v jej živote, o vášni, ktorá príde, keď ju najmenej čaká, o ľuďoch, ktorí jej zasiahli do života a nechali nemiznúcu stopu.​

Detailné informácie

Podrobný popis

Najhoršia je nevera, ktorú páchame sami na sebe. 

Príbeh ženy, ktorá stratila samu seba v každodennom živote. Príbeh o bolesti v duši, o mužoch v jej živote, o vášni, ktorá príde, keď ju najmenej čaká, o ľuďoch, ktorí jej zasiahli do života a nechali nemiznúcu stopu.​

Príbeh hlavnej hrdinky Dušany sa začína jej rozprávaním o detstve a význam tejto kapitoly sa postupne čitateľovi odkrýva v príbehu ženy, ktorá zomrela rukou svojho manžela a jej osoba sa v snoch objavuje Dušane. V čiastočne autobiografickom príbehu zohráva svoju úlohu aj Dušanin manžel Maroš, ktorý je jej prvou láskou, no ich vzájomný vzťah je ovplyvnený hádkami a domácim násilím.

Linda, najlepšia priateľka hlavnej postavy, plní v knihe úlohu „svedomia“ hlavnej hrdinky, otvára jej oči a veľmi často hovorí veci, ktoré sa ťažko počúvajú. V hraničnom období, kedy je Dušana vyčerpaná zo situácie v domácnosti, no pred okolím hrá úlohu šťastnej manželky, sa stretáva s Danielom. Dokáže nájsť šťastie s ním?

 

Dodatočné parametre

Kategória: Edícia (Ne)verná
Rozmer: 19,4x13,4 cm (vxš)
Väzba: tvrdá
Počet strán: 186
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2017 (4.vydanie)
Vydavateľstvo: JJK trade,s.r.o.
ISBN: 978-80-972715-0-3
Váha: 200 g
Dodacia lehota: tovar zvyčajne expedujeme do 24 hodín

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora 1.3.2019 13:51
Všetky knihy som prečítala jedným dychom. Myslím, že každý sa v nich nájde,pretože odzrkadľujú naše reálne životy. Ja ďakujem veľa som si z kníh zobrala k srdcu. Vrelo odporúčam.
SS Avatar autora Recenzia 28.2.2019 11:30
Ako vlastne začať? Je na svete veľa ľudí, ktorí sú si neverní. Ktorí sa silou-mocou snažia presvedčiť svoje "JA", že takto ako žijú, žijú správne, lebo takto sa to od nich očakáva, lebo takto je to dané spoločnosťou, lebo kam smerujú, nasledujú predsa toho koho milujú, preto to správne musí byť...no nie je to tak....strácame tým seba! Milujeme a pre lásku predsa spravíme všetko, obetujeme sa, rozdáme zo seba všetko .... No príde deň, keď zrazu zistíme, že sme to všetko dávali nesprávnemu človeku. Začali sme tápať v sebe, lebo žiadna dobrá odozva neprichádzala...prave naopak. Vtedy sa prestaneme ako človek milovať, pochybujeme o sebe....a vtedy príde človek, žena, autorka, ako je Jarmilka.... Je to žena, ktorá mi vďaka svojim knihám ukázala smer, iný pohľad, dala nádej, že všetko sa dá. Vďaka týmto knihám (Ne)verná a Slobodná som pochopila svoju hodnotu...nastavila som si hranice, pretože tí, ktorí mi ubližovali, žiadne nemali....no musela som začať od seba! Začať milovať to kto som a kým sa stávam. A vďaka týmto knihám som to dokázala....Autorke patrí obrovská vďaka, že po marnych snahách usporiadať si život ma vďaka tomuto príbehu priviedla na tú správnu cestu...Všetkým čitateľkám, ženám,ktoré sa niekde v živote stratili, alebo chcú len príjemný večer zo skvelou knihou vrele odporúčam. Zhltla som obe knihy za 2 dni, a myslim, že ak niekedy budem zase potrebovať nájsť seba samu, alebo stratím smer, či cieľ, či zmysel ...viem ktorú knihu otvoriť .... Príjemné čítanie všetkým, ktorý vedia oceniť pekné veci a byť vďačné za všetko. Jarmilka ĎAKUJEM!!!